Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

TELKA.cz

 

Chci si naladit TELKU a mám set-top box (přijímám digitální pozemní vysílání)

Skvělá zpráva! TELKA je dostupná v pozemním digitálním vysílání - Multiplexu 4. Pokud naladění stanice TELKA na vašem set-top boxu nebo televizi s DVB-T tunerem neproběhlo automaticky, postupujte podle níže uvedeného návodu. Vstupte do ovládacího menu vašeho přijímače a v části NASTAVENÍ (SETTING) zvolte LADIT (TUNE). Zde si můžete zvolit buď MANUÁLNÍ (MANUAL) nebo AUTOMATICKÉ (AUTOMATIC) ladění. Pokud máte programy seřazené tak, jak jste zvyklí, doporučujeme raději manuální ladění. Pokud jste zvolili automatické ladění, za pár chvil už můžete sledovat TELKU i u vás doma. Pokud ne, je nutné, abyste ještě nastavili číslo kanálu v Multiplexu 4 dle regionu, ve kterém se nacházíte:

 
Název stanoviště Kanál
Benešov - Kozmice 44
Beroun 56
Blansko 44
Brno - Barvičova 46
Brno - Jihlavská 46
Bruntál 45
Česká Lípa 25
České Budějovice 25
Děčín 30
Domažlice 25
Frenštát - Velký Javorník 42
Hodonín - Poddvorov 46
Holoubkov 30
Hradec Králové 45
Jablonec nad Nisou 25
Jeseník - Chlum 44
Jeseník - Studniční vrch 45
Jihlava - Jeníkov 42
Klatovy 44
Klínovec - Jáchymov 45
Kutná Hora 44
Litoměřice 30
Mariánské Lázně Dyleň 45
Náchod 44
Olomouc - Slavonín 44
Ostrava - Lanová 45
Pardubice 48
Plzeň - Vodárna 56
Praha - Ládví 42
Praha - Novodvorská 42
Praha - Olšanská 42
Prachatice 56
Příbram 56
Rakovník - Louštín 44
Sušice - Svatobor 56
Svitavy 45
Šumperk 42
Teplice - Vodárna 30
Trutnov 45
Třebíč 42
Ústí nad Labem - Krušnohorská 30
Ústí nad Orlicí - Andrlův Chlum 45
Varnsdorf 25
Vsetín 46
Vyškov 46
Zlín 42
Znojmo - Deblínek 46


Potvrďte volbu - a hotovo!

Detailní informace naleznete na www.multiplex4.cz. Pokud se vám stanici TELKA nepodařilo naladit, obraťte se na provozovatele vysílací sítě 4, kontaktovat ho můžete každý všední den od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 595 694 660.

 

Chci si naladit TELKU a mám satelitní televizi

Skvělá zpráva! TELKA je nyní volně dostupná i na satelitních platformách! TELKU můžete sledovat zdarma v rámci vaší stávající nabídky, stačí si jen přeladit.

Pokud máte přijímač vybavený funkcí „Fast Scan“, najdete program TELKA na pozici 10 tedy za programem FANDA. Pokud máte přijímač s automatickou aktualizací programů (Skylink READY), naleznete tento program na konci seznamu všech televizních programů na vaší televizi. V ostatních případech prosím prostudujte postup jak naladit TELKU na své televizi zde.

Satelit Astra 23,5°E
Kmitočet 11 973 MHz
Polarizace Vertical
FEC 2/3
Symbolová rychlost 29 900 kSps
Norma DVB-S2/8PSK
Pilot OFF

TELKU můžete sledovat i díky službě T-Mobile Televize a to ve všech jejich tarifech. Je potřeba provést naladění či přesun stanice na požadovanou pozici, případně ji můžete sledovat přímo na pozici 9 po nahrání nejnovějšího konfiguračního souboru. Více informací zde.

Kontaktujte svého poskytovatele televizního vysílání a požádejte o bezplatné zařazení do vaší stávající nabídky.

Kontaktujte svého poskytovatele televizního vysílání a požádejte o bezplatné zařazení do vaší stávající nabídky.

 
 

Chci si naladit TELKU a mám kabelovou nebo IPTV televizi

Pokud máte kabelovou nebo IPTV televizi proběhne naladění nového stanice TELKA automaticky nebo po resetování vašeho set-top boxu.TELKU tak můžete sledovat hned u vás doma!

Stanici TELKA najdete na pozici 8 ve vaší programové nabídce. V nabídce MINI je TELKA umístěna na pozici 20.

Stanici TELKA najdete na pozici 122 ve vaší programové nabídce.

Stanice TELKA je dostupná u vašeho poskytovatele televizního vysílání. Pokud jste ji nenašli ve vaší základní programové nabídce, kontaktujte zákaznickou linku 800 944 800 a požádejte o bezplatné zařazení do vaší stávající nabídky.

Stanice TELKA je dostupná u vašeho poskytovatele televizního vysílání. Pokud jste ji nenašli ve vaší základní programové nabídce, kontaktujte zákaznickou linku podle regionu, ve kterém se nacházíte, a požádejte o bezplatné zařazení do vaší stávající nabídky. Zákaznické linky najdete na www.elsat.cz.

Stanice TELKA je dostupná u vašeho poskytovatele televizního vysílání. Pokud jste ji nenašli ve vaší základní programové nabídce, kontaktujte zákaznickou linku 841 400 500 a požádejte o bezplatné zařazení do vaší stávající nabídky.

Stanice TELKA je dostupná u vašeho poskytovatele televizního vysílání. Pokud jste ji nenašli ve vaší základní programové nabídce, kontaktujte zákaznickou linku 533 383 335 a požádejte o bezplatné zařazení do vaší stávající nabídky.

Stanice TELKA je dostupná u vašeho poskytovatele televizního vysílání. Pokud jste ji nenašli ve vaší základní programové nabídce, kontaktujte zákaznickou linku podle regionu, ve kterém se nacházíte, a požádejte o bezplatné zařazení do vaší stávající nabídky. Zákaznické linky najdete na www.hdsignal.cz.

 

 

 

Máte kabelovou nebo IPTV televizi a váš poskytovatel není uveden výše?

Kontaktujte svého poskytovatele televizního vysílání a požádejte o bezplatné zařazení do vaší stávající nabídky.